Czym charakteryzują się nasze produkty?

Wyroby i ich niepowtarzalny smak jest oparty na recepturach lokalnych. Gospodynie domowe, żony rybaków, przekazywały je z pokolenia na pokolenie. Codziennym posiłkiem były ryby złowione w pobliskim jeziorze Śniardwy. Od 2007 roku Firma Handlowo Usługowa z Głodowa należy do sieci Europejskiego Dziedzictwa Kulinarnego ,,Warmia Mazury Powiśle”.
Produkty Gworek

W pełni wartościowe produkty

Receptura wyrobów jest tak dobrana i tak skomponowana iż nie zawiera konserwantów. Konserwuje ocet i sól oraz prawidłowo prowadzony proces technologiczny. Pozostałe składniki to warzywa również tak dobrane aby zadowolić podniebienia klientów. W zakładzie prowadzony jest stały wewnętrzny nadzór nad procesami produkcji oraz państwowych instytucji kontrolnych.
W trosce o zdrowie klientów wykonywane są badania wyrobów gotowych w akredytowanych laboratoriach. W procesie produkcji jedne ryby po oczyszczeniu są krojone w dzwonka, inne filetowane lub pozostające w tuszkach. To zależy od rodzaju ryby np.: ze względu na swoje nie duże rozmiary, sielawa pozostaje w tuszce.

Niektóre nasze wyroby…

Leszcz ze śliwką

Leszcz ze śliwką w zalewie domowej

masa netto: 670 g

Karaś w zalewie domowej

Karaś w zalewie domowej

masa netto: 430 g

Sielawa w zalewie domowej

Sielawa w zalewie domowej

masa netto: 880 g

Leszcz w zalewie domowej

masa netto: 670 g

Węgorz na biało

Węgorz na biało

masa netto: 290 g

Jesiotr w zalewie domowej

masa netto: 670 g

Cennik

Zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji ryb!