Get Adobe Flash player
Polish Czech English French German Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

 mg 3641 przetwory
Przedstawiamy Państwu wspaniałą i zarazem unikalną ofertę Ryb w zalewie domowej. Ryby produkowane są metodą tradycyjną i oparte na lokalnych zasobach surowcowych.

Podany wyrób nie zawiera konserwantów i znajduje się pod stałą kontrolą weterynaryjną. Forma i sposób ich przygotowania sprawiają, że końcowy efekt kulinarny jest wyśmienity.

Zostało to docenione pierwszym miejscem i wieloma wyróżnieniami w konkursie: "Nasze Kulinarne Dziedzictwo".

Przetwórnia

Przetwórnia ryb działa od niespełna 3 lat i przetwarza ryby słodkowodne na potrzeby rynku krajowego, bazując na zasobach lokalnych jezior. Ryby pakowane są do słoików a produkcja odbywa się całkowicie ręcznie poczynając od oczyszczenia ryb do wyrobu gotowego zapakowanego w słoiki.

To był ogromny wysiłek aby uruchomić przetwórnię. Uzyskano wszystkie pozwolenia i spełniono wysokie wymagania dla producentów w branży spożywczej choć przetwórnia jest niewielka. Początkowo przetwórnia ryb produkowała po kilkadziesiąt słoików dziennie badając przy tym rynek i potrzeby konsumentów. Obecnie produkuje nawet 800 słoików dziennie starając się sprostać popytowi, który nieustannie rośnie. Ryby z Głodowa zajmują poczytne miejsce w sklepach ze zdrową żywnością a konsumenci mają szeroki wachlarz do wyboru spośród 28 wyrobów.

Jedni rozkoszują się smakiem leszcza w zalewie domowej, inni okonia w zlewie domowej a jeszcze inni łechcą kubki smakowe sandaczem.

Mało doceniana płoć też znalazła się wśród wyrobów. Na III Międzynarodowych Targach Łódzkich NATURA FOOD w październiku 2010 roku., PŁOĆ NA KRÓLEWSKI STÓŁ otrzymała wyróżnienie.

Komentarze   

 
+3 #1 Maciej Iwiński 2013-01-15 18:32
osobiście próbowałem okonia w zalewie i płoci królewskiej.
rewelacja.
za parę dni będę na Mazurach, mam nadzieję, że zrobię zakupy.
Cytować
 

Dystrybucja Ryb

 mg 3641 przetwory
Deptuła Artur - kom. 691 942 169 - napisz

 

statystyka Katalog Stron Internetowych